Victoria Jasień - strona nieoficjalna

Eliminacje Pucharu Tymbarka - U-12

• autor: matros7, 2014-11-18 22:47

W dniu 14 listopada 2014roku nasi zawodnicy w kategorii U-12 rozgrywali eliminacje na szczeblu powiatowym o puchar TYMBARKU.

Dzień wcześniej nasi młodsi zawodnicy w kat. U-10  zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca i po cichu liczyliśmy także na awans w tej kategorii wiekowej.

Graliśmy z następującymi rywalami : UKS Promień Żary II, Lipinki Łużyckie, SP Wicina ,SP 5 Żary

Oto wyniki:

UKS Promień II Żary - UKS VICTORIA Jasień 3:3 / Mikołaj KLUWAK-2, Daniel TARANDA /

SP Wicina - SP 5 Żary  3:0

Lipinki Łużyckie - UKS Promień II Żary 2:3

UKS VICTORIA Jasień - SP Wicina 9:0  /Mikołaj KLUWAK-4, Oliver OJEAGA-2, Mateusz BIERNACKI, Jakub KREWKO-2/

Lipinki Łużyckie - SP 5 Żary 4:0

SP Wicina - UKS Promień II Żary 2:4

UKS VICTORIA Jasień - SP 5 Żary 9:1 /Oliver OJEAGA-3, Jakub KREWKO-5, Mikołaj KLUWAK/

SP Wicina - Lipinki Łużyckie 1:4

UKS VICTORIA Jasień - Lipinki Łużyckie 4:0  /Jakub KREWKO-2, Mikołaj KLUWAK-2/

SP 5 Żary - UKS Promień Żary II  0:10

Tabela grupy

1. UKS Victoria Jasień   10 pkt   bramki  25:4

2. UKS Promień Żary     10                    20:7

3. Lipinki Łużyckie          6                     10:8

4. SP Wicina                  3                      6:17

5. SP 5 Żary                   0                      1:26

W meczu o pierwsze miejsce nasi gracze zmierzyli się z UKS Promień Żary I

Wynik - 8:0 dla Promienia, który bezapelacyjnie wywalczył sobie awans do finałów wojewódzkich z 1. miejsca - GRATULACJE!!!

Tym samym nasi gracze z 2 miejsca zakwalifikowali się do rozgrywek wojewódzkich , które rozgrywane będą w Kostrzynie:)

UKS Victoria wystąpili w skladzie: Maciej HOFMANN, Bartosz MATRUNIONEK, Maciej BYCZKO, Mateusz BIERNACKI, Oliver OJEAGA, Mikołaj KLUWAK, Jakub KREWKO, Daniel TARANDA, Hubert JANKOWSKI

Autor: Treść:pozostało znaków:

Puchar Tymbarku