dzisiaj: 9, wczoraj: 7
ogółem: 167 340
statystyki szczegółowe
W dniu 06.XII.2014roku w Jasieniu w Hali sportowej przy Gimnazjum odbył się trzeci turniej Mikołajkowy żaków. / rocznik 2006-2008/
Udział wzięło 8 zespołów : Budowlani Lubsko, ŁKS Łęknica, CARINA Gubin, Fadom Nowogród Bobrzański, UKS Promień ŻARY I i II oraz dwa zespoły gospodarzy UKS VICTORIA Jasień I i II.
Zespoły podzielono na dwie grupy
A B
UKS VICTORIA Jasień I UKS Promień Żary I
Fadom Nowogród Bobrz. Budowlani Lubsko
ŁKS Łęknica Carina Gubin
UKS PROMIEŃ Żary II UKS Victoria Jasień II
W grupach grano każdy z każdym 1x10minut
UKS Victoria Jasień I - Fadom Nowogród 1:1 Promień I Żary - Budowlani Lubsko 0:1
ŁKS Łęknica - UKS Promień Żary II 1:1 Carina Gubin - UKS Vicoria jasień II 3:0
UKS Victoria Jasień I - ŁKS Łęknica 0:0 Promień I Żary - Carina Gubin 0:2
Promień II Żary - Fadom Nowogród Bobrz. 0:0 UKS Victoria jasień II - Budowlani Lubsko 3:2
Fadom Nowogród Bobrz. - ŁKSŁęknica 0:2 Budowlani Lubsko - Carina Gubin 0:3
Promień II Żary - UKS Victoria jasień I 0:2 UKS Victoria Jasień II - Promień Żary I 0:1
Półfinały
ŁKS Łęknica - UKS Victoria Jasień II 2:1
Carina Gubin - UKS Victoria Jasień I 4:0
Mecz o 7 miejsce
Budowlani Lubsko - Promień II Żary 3:1
Mecz o 5 miejsce
Promień I Żary - Fadom Nowogród Bobrz. 0:0 karne 2:1
Mecz o 3 miejsce
UKS Victoria Jasień I - UKS Victoria Jasień II 1:0
Mecz o 1 miejsce
ŁKS Łęknica - Carina Gubin 2:0
klasyfikacja końcowa
1. ŁKS Łęknica
2. Carina Gubin
3. UKS VICTORIA Jasień I
4, UKS VICTORIA Jasień II
5. Promień I ŻARY
6. Fadom Nowogród Bobrzański
7. Budowlani Lubsko
8. UKS Promień II Żary
Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz ŁOBODZIEC z UKS VICTORIA Jasień II, który strzelił 4 bramki
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał KENCEL z Budowlanych Lubsko
Najlepszym bramkarzem został Nikodem LEWANDOWSKI z ŁKS Łęknica
Drużyny zostały nagrodzone pucharami i każdy zawodnik otrzymał medal a najlepsi pamiątkowe statuetki.
Nasze drużyny reprezentowali:
Mateusz KOZIMOR, Kacper KROCZAK, Karol KROCZAK, Damian SOCHACKI, Oliwier KOSTRZYŃSKI, Bartosz ŁOBODZIEC, Kacper ŁOBODZIEC, Kamil MATRUNIONEK
Aron SIERKO, Maciej JUNCEWICZ, Norbert SCISŁO, Marcel SADOWSKI, Szymon MIERZWIAK, Oliwer, Mateusz KUNC, Eliasz ŻURAWIŃSKI, Kuba FRANCKE.
udział w turnieju wzięli wszyscy nasi zawodnicy:)
Ponadto na turnieju prowadzona była zbiórka na rehabilitację dla Oliwii MYSZKIEWICZ i udało się uzbierać kwotę 500 złotych.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich drużyn, trenerów, zawodników i przede wszystkim rodziców.
Do zobaczenia za rok na kolejnym turnieju
Mecze sparingowe |