Victoria Jasień - strona nieoficjalna

Trzecie miejsce żaków w Żaganiu

• autor: matros7, 2015-02-15 23:15

Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi najmłodsi zawodnicy w turnieju halowym w rozgrywanym w dniu 08 lutego 2015roku w Żaganiu.

W Żagańskim turnieju wzięło udział osiem drużyn: UKS Czarni Żagań, Carina Gubin, BKS Talent Bolesławiec, Piast Iłowa, Budowlani Lubsko, UKS Victoria Jasień, UKS Promień Żary, Błękitni Olbrachtów.

Drużyna UKS VICTORII Jasień zajęła 3 miejsce. W grupie wygrała z Bolesławcem 2:0, z Piastem Iłowa wygrała 1:0. W meczu półfinałowym po dramatycznej walce nasi gracze ulegli Carinie Gubin 2:3

W drodze do finału ulegliśmy gospodarzom z Żagania 2:1.

W meczu o 3 miejsce nasi zawodnicy pokonali graczy z UKS Promień Żary, po regulaminowym czasie gry było 0:0 i po trzech seriach rzutów karnych, (dwa słupki i poprzeczka graczy z Żar) wygraliśmy 1:0.

W finale Carina wygrała z Czarnymi Żagań 2:0. Kolejne miejsca: Piast Iłowa, Budowlani Lubsko, BKS Bolesławiec, Błękitni Olbrachtów.

Warto dodać, że wyróżniono naszego zawodnika Macieja JUNCEWICZA, który został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. Carina Gubin