statystyki szczegółowe

Aktualności

Orliki wygrały turniej w Nowogrodzie Bobrzańskim

• autor: matros7, 2015-03-15 19:19

W dniu 14 marca 2015roku w hali sportowej w Nowogrodzie Bobrzańskim odbył się turniej halowy orlików /2005r i młodsi/. Udział w turnieju wzięło 4 zespoły: Szkółka Nowogród Bobrzański, Orlik Nowogród Bobrzański, Mali Agenci Niziska  i UKS VICTORIA Jasień. Grano każdy z każdym 2x8minut.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Gracjan DAWID z UKS Victoria Jasień

Dodatkowo w przerwie między meczami organizator turnieju przeprowadził 3 konkursy : Konkurs kapki /żonglerki/, konkurs strzałów w poprzeczkę i konkurs wkrętki /strzał bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki.

W konkursie strzałów w poprzeczkę wygrał Nasz zawodnik Kacper RECHUL,

W konkursie kapki /żonglerki/ wygrał także nasz zawodnik Aleksander SADOWSKI

W konkursie wkrętki najbliżej był także Nasz zawodnik Kacper BĘDZA, który w wielkim finale musiał uznać wyższość zawodnika z Nowogrodu Bobrzańskiego.

UKS VICTORIA wystąpiła w składzie: Eryk OSTOJICZ, Kacper RECHUL, Patryk MICIAK, Patryk ŻUŁAWA, Kacper BĘDZA, Olaf JANKOWSKI, Gracjan DAWID, Aleksander SADOWSKI, Marcel SADOWSKI